Transport ponadgabarytowy, wielkogabarytowy

Transport ponadgabarytowy charakteryzuje się przewozem różnego rodzaju sprzętów o dużej masie oraz sporych rozmiarów. Tylko użycie specjalistycznego sprzętu umożliwi podołanie tak wymagającemu zadaniu.

Potrzebna jest tu odpowiednia wiedza oraz duże doświadczenie. Każdy transport ponadgabarytowy wymaga starannego przeanalizowania oraz przygotowania. Nasza firma ze szczególną uwagą i dbałością dobiera taki sprzęt, by był on adekwatny do rozmiarów przewożonej maszyny.

Nasi specjaliści planują i dobierają też odpowiednią trasę, która pozwoli na szybki i bezpieczny transport. Transport wielkogabarytowy to nic innego jak transportowanie naszym klientom tego, czego potrzebują w dowolne miejsce przez nich wyznaczonym oraz o dowolnym czasie. Każdą usługę wykonujemy profesjonalnie i z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów.

Oferujemy transport ponadgabarytowy na terenie całej Europy. Ciężkie sprzęty wymagają ciężkiej pracy, jednak dla nas, przewóz takich sprzętów to chleb powszedni, dlatego w tej dziedzinie zaufało nam już wielu klientów.

PRZEPISY W TRANSPORCIE PONADGABARYTOWYM

Transport ponadgabarytowy ściśle określony jest przepisami prawa. Wymaga posiadania wielu uprawnień oraz pozwoleń. Nie wystarczy dysponować specjalistycznym sprzętem, należy także znać się na zasadach organizacji przewozów ładunków ponadnormatywnych…

DEFINICJA TRANSPORTU PONADGABARYTOWEGO

Transport ponadgabarytowy masą oraz wielkością swojego ładunku przekracza dopuszczalne normy poruszania się po drogach publicznych. Oznacza to, iż jest to transport nadzwyczajny czyli nienormatywny. Wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu, który dostosowany jest…