Transport niskopodwoziowy odbywa się przy użyciu specjalistycznego, fachowego sprzętu, dzięki któremu każda trasa pokonywana jest szybko, sprawnie i bezpiecznie. Transportem niskopodwoziowym zajmujemy się już wiele lat, dzięki czemu posiadamy solidną pozycję oraz nieposzlakowaną opinię wśród klientów, których obsługiwaliśmy. Jest to usługa, dzięki której przewiozą Państwo swój ładunek w każde miejsce na terenie całej Europy. Realizujemy zlecenia krajowe oraz międzynarodowe

Podejmując współpracę z naszą firmą, mogą być Państwo pewni, że zlecenie transportu maszyn rolniczych lub innego ładunku zostanie zrealizowane w stu procentach rzetelnie i profesjonalnie. Zatrudniamy odpowiednio przeszkoloną kadrę z bogatym doświadczeniem w zakresie przewozu ponadgabarytowego różnego rodzaju, w tym także niestandardowego. Zaufało nam już wielu klientów, ponadto ciągle pogłębiamy naszą wiedzę oraz umiejętności. Dzięki zaletom wymienionym powyżej mogą nam Państwo bez obaw powierzyć transport maszyn rolniczych, a my gwarantujemy fachową, szybką oraz bezpieczną usługę.

Transport niskopodłogowy jest usługą, która pozwala na przewóz potężnych maszyn, takich jak dźwigi, żurawie, koparki czy sprzęt rolniczy. Oprócz tego, że samo nawigowanie pojazdu z frachtem o niestandardowych gabarytach jest wymagającym i arcytrudnym zadaniem, sam jego załadunek, także wymaga dokładnego rozplanowania oraz zaangażowania całej grupy osób. MAXI-CARGO dba o to, by przewożone sprzęty czy elementy wielkich konstrukcji były należycie zabezpieczone podczas podróży, a trasa została starannie opracowana.

Do przewożenia ładunków specjalnych, do naszej floty została włączona specjalna przyczepa o obniżonym pokładzie ładunkowym, co oznacza to, iż znajduje się on poniżej wysokości kół. Rozwiązania te posiadają także rampę najazdową, która ułatwia wprowadzenie wielkogabarytowych maszyn na przyczepę. Transport niskopodłogowy należy do usług, które wymagają doskonałego przeszkolenia załogi oraz doprecyzowanego zaplecza spedycyjnego, dlatego warto zatrudnić firmę posiadającą duże doświadczenie. MAXICARGO realizuje od lat zlecenia w Polsce oraz w całej Europie.