Skip to main content

TRANSPORT

PONADGABARYTOWY

to wąska specjalizacja branży transportowej. Nie sposób wymienić wszystkie rodzaje ładunków, które przewoziliśmy w naszej historii, ale żeby wspiąć się na wyżyny, skoncentrowaliśmy naszą działalność w 4 obszarach – wszystko po to żeby oferować usługi najwyższej jakości.

Świadczymy usługi transportu ponadnormatywnego już od 17 lat. To wystarczająco dużo, żeby powiedzieć że znamy się na naszej robocie.

Sprawdź naszą ofertę

TRANSPORT

MILITARNY

Od lat świadczymy usługi dla różnych jednostek sił zbrojnych, w tym USA i Polski.

TRANSPORT

AUTOBUSÓW

Wysoka wartość autobusów wymaga szczególnej troski. Sprawdź jak sobie z tym radzimy.

TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH

W przypadku dostawy maszyn rolniczych zgranie się w czasie z pracami rolnictwie to podstawa.

TRANSPORT MASZYN I URZĄDZEŃ

W obszar tej specjalizacji włączamy wszelkiego rodzaju urządzenia, elementy przemysłowe oraz do prac budowlanch.

PONADGABARYTOWY

TRANSPORT

MILITARNY

Od lat świadczymy usługi transportu militarnego dla różnych jednostek sił zbrojnych, w tym USA i Polski. Dynamiczny, wymagający znajomości technicznych parametrów sprzętu i bardzo dobrej organizacji pracy. Posiadamy ADR kl. 1 i WSK, dzięki temu posiadamy kompetnecje do przewozu materiałów niebezpiecznych i towarów o znaczeniu strategicznym.

TRANSPORT

PONADGABARYTOWY

AUTOBUSÓW

Autobusy z alternatywnym napędem (elektrycznym, wodorowym, hybrydowym) wymagają bezpiecznej dostawy bezpośrednio do klienta z wykorzystaniem naczep niskopodwoziowych (tzw. door-to-door). Wysoka wartość ładunku wymaga szczególnej troski podczas transportu autobusów. Zobacz jak radzimy sobie z takim wyzwaniem.

TRANSPORT

PONADGABARYTOWY

MASZYN ROLNICZYCH

W przypadku dostawy maszyn rolniczych zgranie się w czasie z pracami rolnictwie to podstawa. Jeśli chcesz przewieźć sprzęt rolniczy zadzwoń lub napisz. Transport maszyn rolniczych bezpiecznie i na czas.

DOŚWIADCZENIE

W POŁĄCZENIU

Z ­NOWOCZESNĄ FLOTĄ

Zajmujemy się całym procesem związanym z transportem ponadgabarytowym. Od momentu przyjęcia zlecenia, przez dobór odpowiedniego typu naczepy, planowanie optymalnej i bezpiecznej trasy przejazdu, organizację zezwoleń i pilotaży, dostosowanie infrastruktury, aż do realizacji transportu ponadgabarytowego. Świadczymy również usługi załadunku/rozładunku przy pomocy dźwigów o różnej nośności oraz wózków widłowych, siłami własnymi oraz sprawdzonych podwykonawców w wielu regionach w Polsce i za granicą.

TRANSPORT PONADGABARYTOWY WYKONUJEMY NA TERENIE CAŁEJ EUROPY

W każdym kraju posiadamy partnerów wspomagających nas w bezpiecznym wykonaniu transportu (organizacja zezwoleń, pilotaży, eskorty). W krajach Unii Europejskiej, w których to możliwe posiadamy stałe zezwolenia, co pozwala nam bardzo szybko reagować na potrzeby klienta. Dla niektórych krajów UE wnioskujemy o zezwolenia samodzielnie, co pozwala nam zachować 100% kontrolę nad procesem. W niektórych przypadkach jesteśmy nawet w stanie zorganizować transport w ciągu 24 godzin. Zaufaj nam… zdarzało już nam się to robić.

Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy Ci pomóc.

DARMOWA

KONSULTACJA

Po wysłaniu zgłoszenia, odezwiemy się do Ciebie niezwłocznie. Konsultacja może mieć formę spotkania, rozmowy telefonicznej lub online.

Umów się z nami na dogodny dla Ciebie termin, a uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z transportem ponadgabarytowym.