Transport maszyn budowlanych

Wykonujemy transport maszyn budowlanych na terenie Polski jak i całej Unii Europejskiej.

Maszyny budowlane ze względu na swoje rozmiary oraz wagę wymagają zastosowania specjalistycznych przyczep o obniżonym podwoziu i zwiększonej wytrzymałości.
W naszej flocie posiadamy doskonale przystosowane do przewozu maszyn budowlanych naczepy niskopodwoziowe. Przy każdym transporcie maszyn i sprzętu budowlanego zapewniamy najwyższą staranność o bezpieczeństwo ładunku.

Oferujemy przewóz takich maszyn budowlanych jak:
  • transport spychaczy kołowych, kruszarek, walców, kafarów, ładowarek
  • transport maszyn gąsienicowych, koparek gąsienicowych, spychaczy gąsienicowych i pojazdów gąsienicowych nie mogących poruszać się po drogach asfaltowych
  • transport ciężkich maszyn gąsienicowych takich jak wiertnice gąsienicowe, ciężkie koparki gąsienicowe, dźwigi i inne (nawet czołgi)
  • przewóz innych maszyn budowlanych i przemysłowych

Przewieziemy każdy sprzęt wymagający specjalnego transportu niskopodwoziowego i ciężkiego. Bezpiecznie i terminowo.

Przewóz maszyn budowlanych w Unii Europejskiej

Przewóz maszyn budowlanych wykonujemy po terenie Unii Europejskiej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w każdym kraju posiadamy partnerów wspomagających nas w bezpiecznym wykonaniu transportu (organizacja zezwoleń i pilotaży). W krajach Unii Europejskiej posiadamy stałe zezwolenia, co pozwala nam bardzo szybko reagować na potrzebę klienta, w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie zorganizować transport z jednego krańca Europy na drugi.

Nowoczesna flota ciągników siodłowych oraz szeroki wachlarz naczep pozwolą sprostać Państwa potrzebom. Zajmujemy się całym procesem transportowym. Od momentu przyjęcia zlecenia, przez dobór odpowiedniego typu naczepy, planowanie optymalnej i bezpiecznej trasy przejazdu, organizację zezwoleń i pilotaży, dostosowanie infrastruktury, aż do realizacji transportu.

Zapewniamy transport w takich krajach jak:

  • Niemcy – przewóz maszyn budowlanych z Niemiec i do Niemiec
  • Czechy – transport maszyn budowlanych z Czech i do Czech
  • Francja – przewóz maszyn do Francji i z Francji
  • Jak również transport maszyn do Włoch, Austrii, Słowacji, Węgier, Hiszpanii, Szwecji i innych krajów europy.

Transport maszyn budowlanych cennik

Cena przewozu maszyn budowlanych jest zależna od wielu czynników, zarówno odległości jak i charakterystyki przewożonego sprzętu.
Dlatego zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia najkorzystniejszych warunków: tel: +48 798 66 55 22 lub mailowo: biuro@maxi-cargo.pl