Firma MaXi-Cargo świadczy szeroki zakres usług w zakresie transportu ponadgabarytowego. Współpraca z wieloma międzynarodowymi firmami umożliwia przetransportowanie ładunku wielkogabarytowego na duże odległości. Wszystkie zlecenia realizowane są rzetelnie i w sposób terminowy. Zajmujemy się zarówno transportem maszyn budowlanych jak i ich lżejszych elementów.

W ramach usług zapewniamy:
  • Transport ponadgabarytowy (transport koparek, transport ciężarówek)
  • Transport ponadnormatywny (transport dźwigów)
  • Transport niskopodwoziowy

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów każdy transport maszyn budowlanych, jak i jego elementy podlegają ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej do wysokości 1 000 000 EUR. Ponadto dzięki systemowi monitorującemu zleceniodawca może zlokalizować miejsce, w którym znajduje się samochód z towarem.

Nasze zalety:
  • Długoletnie doświadczenie
  • Nowoczesny sprzęt
  • System monitorujący w jakim miejscu obecnie znajduje się samochód z towarem
  • Dotrzymanie terminów zleceń
  • Elastyczność i dopasowanie do Klienta

Oferujemy profesjonalny transport maszyn budowlanych, który pozwoli na ich w pełni bezpieczne dostarczenie do wybranego miejsca w kraju lub za granicą. Współpracujemy z wieloma firmami działającymi na arenie międzynarodowej, świadcząc im usługi, które cieszą się niezachwianą reputacją. Dbamy o to, by każdy z naszych klientów był w pełni usatysfakcjonowany z naszego wsparcia, dlatego zawsze indywidualnie podchodzimy do jego potrzeb. W celu ochrony interesów naszych partnerów, nasze usługi ubezpieczone zostały na milion euro.

Transport maszyn budowlanych dzielimy na transport ponadgabarytowy, w ramach którego przewozimy koparki oraz ciężarówki oraz ponadnormatywny, gdzie na naszych przyczepach umieszczamy dźwigi. Nasi pracownicy z wielką precyzją opracowują zaplecze logistyczno spedycyjne, aby mieć pewność, że przygotowane trasy są w pełni bezpieczne dla pojazdów o zwiększonej masie czy rozmiarach. W zależności od specyfiki frachtu, może mu towarzyszyć także dodatkowy samochód zajmujący się pilotażem oraz informowaniem innych kierowców o zachowaniu zwiększonej ostrożności.