Transport maszyn przemysłowych i ładunków ponadgabarytowych

Świadczymy usługi profesjonalnego przewozu maszyn przemysłowych. Zapewniamy transport wszelkich ładunków ponadgabarytowych na potrzeby przemysłu.

Nowoczesna flota ciągników siodłowych oraz szeroki wachlarz naczep pozwolą sprostać Państwa  potrzebom. Zajmujemy się całym procesem transportowym. Od momentu przyjęcia zlecenia, przez dobór odpowiedniego typu naczepy, planowanie optymalnej i bezpiecznej trasy przejazdu, organizację zezwoleń i pilotaży, dostosowanie infrastruktury, aż do realizacji transportu.

Maxi-Cargo Przewóz maszyn przemysłowych
Transport maszyn w całej Unii Europejskiej

Transport wykonujemy po terenie Unii Europejskiej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w każdym kraju posiadamy partnerów wspomagających nas w bezpiecznym wykonaniu transportu (organizacja zezwoleń i pilotaży). W krajach Unii Europejskiej posiadamy stałe zezwolenia, co pozwala nam bardzo szybko reagować na potrzebę klienta, w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie zorganizować transport z jednego krańca Europy na drugi.

Nasze pojazdy przewożą ładunki o niestandardowych wymiarach, inaczej ponadgabaryty. Transport cargo przekraczającego dopuszczalne normy wymaga zastosowania specjalistycznych samochodów, starannego planowania oraz stałego wsparcia logistycznego na każdym etapie trasy.